Parlament képe
Készült: 2018.12.15.04:48:01 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Manninger Jenő (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10536/10 Magyarország 2017. évi központi költségvetésének megalapozásáról Manninger Jenő (Fidesz) 2016.05.10
10377/1040 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Manninger Jenő (Fidesz) 2016.05.12
10314/2 Az ENSZ Éghajlatváltozási Keretegyezménye és annak Kiotói Jegyzőkönyve végrehajtási keretrendszeréről szóló 2007. évi LX. törvény, valamint az üvegházhatású gázok közösségi kereskedelmi rendszerében és az erőfeszítés-megosztási határozat végrehajtásában történő részvételről szóló 2012. évi CCXVII. törvény módosításáról Manninger Jenő (Fidesz) 2016.04.28
10093/3 A hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény módosításáról Manninger Jenő (Fidesz) 2016.04.14
10093/2 A hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény módosításáról Manninger Jenő (Fidesz) 2016.04.14
9380/6 A Magyar Nemzeti Bankról szóló 2013. évi CXXXIX. törvény módosításáról Manninger Jenő (Fidesz) 2016.02.29
4730/566 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Manninger Jenő (Fidesz) 2015.05.29
4730/565 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Manninger Jenő (Fidesz) 2015.05.29
1794/27 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Manninger Jenő (Fidesz) 2014.11.19