Parlament képe
Készült: 2018.12.15.16:17:01 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Fodor Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15428/8 Egyes adótörvények és más kapcsolódó törvények módosításáról Fodor Gábor (független) 2017.05.18
15428/4 Egyes adótörvények és más kapcsolódó törvények módosításáról Fodor Gábor (független) 2017.05.16
15381/755 Magyarország 2018. évi központi költségvetéséről Fodor Gábor (független) 2017.05.17
15381/753 Magyarország 2018. évi központi költségvetéséről Fodor Gábor (független) 2017.05.17
13972/31 A büntetőeljárásról Fodor Gábor (független) 2017.03.09
13972/30 A büntetőeljárásról Fodor Gábor (független) 2017.03.09
13972/29 A büntetőeljárásról Fodor Gábor (független) 2017.03.09
13972/28 A büntetőeljárásról Fodor Gábor (független) 2017.03.09
10536/3 Magyarország 2017. évi központi költségvetésének megalapozásáról Fodor Gábor (független) 2016.05.05
4730/424 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Fodor Gábor (független) 2015.05.29
2081/2 A dohánytermék-kiskereskedelem integrált ellátásához szükséges egyes törvények módosításáról Fodor Gábor (független) 2014.11.26
146/4 Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény, a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 2010. évi L. törvény, valamint a választási eljárásról szóló 2013. évi XXXVI. törvény módosításáról Fodor Gábor (független) 2014.06.02