Parlament képe
Készült: 2018.12.19.17:51:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Rogán Antal (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13629/1 A rezsicsökkentéssel és a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2014.02.03
13254/36 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2014.02.11
13253/49 Egyes házszabályi rendelkezésekről Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2014.02.11
12980/1 A Büntetőeljárásról szóló 1998. évi XIX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.11.11
12865/2 Az emberi méltóság védelme és a bizonyítékok meghamisításának megakadályozása érdekében a Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.11.04
12846/10 A pénzügyi rezsicsökkentéssel összefüggésben a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.11.10
12846/9 A pénzügyi rezsicsökkentéssel összefüggésben a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dióssi Csaba (Fidesz) 2013.11.06
12846/8 A pénzügyi rezsicsökkentéssel összefüggésben a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.10.30
12513/12 A Magyarország 2014. évi központi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Pokorni Zoltán (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2013.10.28
12415/217 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2013.10.30
12415/216 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2013.10.30
11729/1 A Magyarországot megillető egyenlő elbánásról Rogán Antal (Fidesz) 2013.07.04
11473/7 A kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.06.19
11473/6 A kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Kovács Ferenc (Fidesz) 2013.06.19
11473/5 A kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.06.12
11296/5 A lakások és helyiségek bérletére, valamint az elidegenítésükre vonatkozó egyes szabályokról szóló 1993. évi LXXVIII. törvény módosításáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2013.06.17
9929/55 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP) 2013.03.06
9243/5 Egyes törvényeknek az Országgyűléssel, valamint az önkormányzatokkal összefüggő módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 2012.11.29
8990/1 Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.11.05
8879/7 A harmadik országbeli állampolgárok beutazásáról és tartózkodásáról szóló 2007. évi II. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.12.09
8879/5 A harmadik országbeli állampolgárok beutazásáról és tartózkodásáról szóló 2007. évi II. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.11.14
8737/11 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény és a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.12.15
8737/10 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény és a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.12.15
8737/9 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény és a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.12.15
8737/8 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény és a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2012.12.13
8635/15 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) 2012.10.30
8635/14 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.10.26
8274/12 A környezet védelmének általános szabályairól szóló 1995. évi LIII. törvény és a kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.09.30
8274/11 A környezet védelmének általános szabályairól szóló 1995. évi LIII. törvény és a kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP), Balázs József (Fidesz) 2012.09.25
8274/10 A környezet védelmének általános szabályairól szóló 1995. évi LIII. törvény és a kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.09.20
7425/16 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2012.07.03
7425/12 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.06.21
6958/137 A Büntető Törvénykönyvről Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2012.05.30
6930/6 A Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Horváth László (Fidesz), Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2012.05.23
6818/8 A Magyar Nemzeti Bankról szóló 2011. évi CCVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.05.15
6818/6 A Magyar Nemzeti Bankról szóló 2011. évi CCVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.05.08
6590/24 A járások kialakításáról, valamint egyes ezzel összefüggő törvények módosításáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 2012.04.24
6390/63 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.04.06
5842/18 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.27
5842/17 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.27
5842/15 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.21
5842/14 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.21
5842/13 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.21
5842/12 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.21
5842/11 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.02.21
5842/9 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz) 2012.02.21
5281/71 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.09.07
5281/68 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.02.09
5248/25 A Magyar Nemzeti Bankról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.20
5248/24 A Magyar Nemzeti Bankról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.20
5248/5 A Magyar Nemzeti Bankról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.16
5248/4 A Magyar Nemzeti Bankról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.16
5248/3 A Magyar Nemzeti Bankról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.16
5130/40 Magyarország pénzügyi stabilitásáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.21
5067/45 A befektetési alapkezelőkről és a kollektív befektetési formákról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.21
5067/44 A befektetési alapkezelőkről és a kollektív befektetési formákról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.21
5067/43 A befektetési alapkezelőkről és a kollektív befektetési formákról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.21
5006/39 Az országgyűlési képviselők választásáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.21
5006/38 Az országgyűlési képviselők választásáról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2011.12.20
5005/62 Magyarország Alaptörvényének Átmeneti Rendelkezései Lázár János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2011.12.27
5003/7 A közszolgálati tisztviselőkről szóló törvénnyel összefüggő átmeneti, módosuló és hatályát vesztő szabályokról, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2012.01.31
4866/153 Az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.05
4864/709 A helyi önkormányzatokról Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4864/505 A helyi önkormányzatokról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz) 2011.11.24
4662/187 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.21
4662/186 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.21
4662/143 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.07
4662/142 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.07
4662/128 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. György István (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz), Bagdy Gábor (KDNP) 2011.11.07
4662/127 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. György István (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz), Bagdy Gábor (KDNP) 2011.11.07
4662/114 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/113 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/112 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/111 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/110 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/109 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. György István (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz), Bagdy Gábor (KDNP), Riz Levente (Fidesz) 2011.10.26
4662/108 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Seszták Miklós (KDNP) 2011.10.26
4662/107 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Seszták Miklós (KDNP) 2011.10.26
4662/106 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/100 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/99 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4662/98 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.26
4365/708 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/707 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/706 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/705 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/704 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/703 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/702 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/701 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/700 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/699 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/698 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/697 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/696 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/695 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/694 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.12.06
4365/589 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/588 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/587 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/586 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/585 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/584 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/583 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.17
4365/465 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.02
4049/20 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.09.26
4049/19 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.09.26
4049/18 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.09.26
3652/33 A népegészségügyi termékadóról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3589/11 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Pálffy István (KDNP) 2011.07.05
3589/10 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.30
3538/12 A szabályozott ingatlanbefektetési társaságokról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3538/11 A szabályozott ingatlanbefektetési társaságokról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz) 2011.07.06
3538/10 A szabályozott ingatlanbefektetési társaságokról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.30
3525/11 A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény módosításáról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2011.11.10
3505/56 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3505/55 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3505/54 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3505/53 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3505/52 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3505/49 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz) 2011.07.06
3505/48 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.30
3504/21 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetek csődeljárásának és felszámolásának különleges szabályairól Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3504/20 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetek csődeljárásának és felszámolásának különleges szabályairól Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3504/16 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetek csődeljárásának és felszámolásának különleges szabályairól Rogán Antal (Fidesz), Román István (Fidesz) 2011.07.06
3504/15 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetek csődeljárásának és felszámolásának különleges szabályairól Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.30
3500/62 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.07.07
3414/15 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.15
3414/8 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.15
3414/3 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Dr. Nagy Andor (KDNP), Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.14
3357/81 Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.06.14
3124/1 A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény, valamint az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2006. évi LXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.05.17
3091/8 Az egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról szóló 2010. évi XC. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.05.09
3091/7 Az egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról szóló 2010. évi XC. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.05.09
3091/6 Az egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról szóló 2010. évi XC. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.05.09
2605/2 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2011.03.16
1810/14 Az egyes cégjogi és társasági jogi tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.22
1747/215 A médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz) 2010.12.16
1665/84 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.29
1665/83 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.29
1665/82 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.29
1665/81 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.29
1665/78 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.29
1665/67 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/66 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/65 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/64 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/63 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/62 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/61 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/60 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/59 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/58 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/57 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.22
1665/44 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz) 2010.11.22
1498/683 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/682 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/680 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/679 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/678 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/677 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.14
1498/524 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/520 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/519 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/518 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/517 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/516 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/515 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/514 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/513 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tarlós István (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/512 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/511 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/510 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/509 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/508 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/507 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/506 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/505 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/504 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/497 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/496 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/495 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/492 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/386 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.18
1498/382 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.18
1498/363 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bagdy Gábor (KDNP), Tarlós István (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.18
1498/279 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tarlós István (Fidesz), Dr. György István (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz)
2010.11.22.: Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2010.11.18
1376/38 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.26
1283/8 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.25
1278/16 Egyes pénzügyi tárgyú törvényeknek a nehéz helyzetbe került lakáscélú hitelt felvevő fogyasztók megsegítése érdekében szükséges módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.21
1278/1 Egyes pénzügyi tárgyú törvényeknek a nehéz helyzetbe került lakáscélú hitelt felvevő fogyasztók megsegítése érdekében szükséges módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.04
1269/10 A Közszolgálati Közalapítvány, a Magyar Rádió Zrt., a Magyar Televízió Zrt., a Duna Televízió Zrt. és a Magyar Távirati Zrt. vagyona meghatározott körének a Műsorszolgáltatás Támogató és Vagyonkezelő Alap részére történő átadásáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.21
1268/6 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.21
657/1 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről szóló 2009. évi CXXX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2010.07.09
581/48 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/46 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/44 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/43 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/42 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/41 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/40 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/39 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/38 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/36 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/35 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/34 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
581/33 Egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.06
510/13 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.30
510/1 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP) 2010.06.24
363/101 A sajtószabadságról és a médiatartalmak alapvető szabályairól Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.28
363/100 A sajtószabadságról és a médiatartalmak alapvető szabályairól Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.21
363/97 A sajtószabadságról és a médiatartalmak alapvető szabályairól Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.14
362/13 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
362/12 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
362/11 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
362/10 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.23
362/9 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
362/8 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
360/67 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.22
360/65 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/64 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/63 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/62 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/61 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/60 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/59 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/58 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/57 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.07.21
360/56 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.23
360/54 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
360/53 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
359/23 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.23
359/22 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
359/21 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.17
32/46 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kósa Lajos (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2010.06.01
27/29 A közterületi parkolás jogi feltételeinek megteremtése érdekében a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény, valamint a közúti közlekedési nyilvántartásról szóló 1999. évi LXXXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.05.27
24/13 A közterületi parkolás jogi feltételeinek megteremtése érdekében a helyi önkormányzatokról szóló 1990. LXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.05.27