Parlament képe
Készült: 2018.11.18.03:45:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Koszorús László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/13020 Hogyan mérséklődött történelmi mélypontra az infláció? Mit kíván tenni a Kormány annak érdekében, hogy az infláció mértéke alacsony maradjon? Koszorús László (Fidesz) 2013.11.13
T/12702 A tisztességtelen piaci magatartás és a versenykorlátozás tilalmáról szóló 1996. évi LVII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2013.10.14.: Bencsik János (Fidesz)
2013.10.11
T/12664 Az Erzsébet-programról szóló 2012. évi CIII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2013.11.18.: Kovács Ferenc (Fidesz)
2013.10.09
A/11223 Mennyivel emelkedtek a vasútdíjak a szocialisták kormányzása alatt? Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Koszorús László (Fidesz) 2013.05.21
I/10870 Hogyan lettünk Európa sereghajtóiból éltanulók a költségvetési hiány terén? Koszorús László (Fidesz) 2013.04.24
T/10507 A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2013.03.25.: Román István (Fidesz)
2013.03.22
I/10471 Sikerült-e megállítani a népességcsökkenést? Milyen lépéseket tervez a Kormány, hogy a családi adórendszerrel az alacsonyabb jövedelműek is jól járjanak? Koszorús László (Fidesz) 2013.03.20
I/10304 Az szocialista kormányok eredményeivel szemben 2010 óta javult a nők foglalkoztatása Magyarországon! A kormány intézkedései mennyiben segítik elő a nők munkaerőpiaci helyzetének javulását? Koszorús László (Fidesz)
2013.03.08.: Talabér Márta (Fidesz)
2013.03.06
T/9929 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Balázs József (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Brájer Éva (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz) és 220 képviselő társa. 2013.02.08
T/7670 Az elektronikus hírközlést érintő egyes törvények módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2012.06.18.: Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz)
2012.07.02.: Móring József Attila (KDNP)
2012.06.15
I/7452 Milyen hatással voltak vagy lehetnek a magyar gazdaság szerkezetére, a Kormány eddigi KKV szektort és a hazai beruházásokat támogató intézkedései? Koszorús László (Fidesz) 2012.06.06
T/7357 A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény módosításáról Dr. Aradszki András (KDNP), Balla György (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz)
2012.05.30.: Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz)
2012.05.29
T/6993 Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2012.05.18.: Csizi Péter (Fidesz), Ékes József (Fidesz)
2012.05.07
T/6858 A polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról szóló 1992. évi LXVI. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2012.04.20
K/5569 Mi a jövője a közhálónak és a Tisztaszoftver Programnak? Koszorús László (Fidesz) 2012.01.10
T/5281 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz)
2011.12.20.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2011.12.16
T/4839 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2011.11.29.: Csizi Péter (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.03
T/3589 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Pálffy István (KDNP), Kara Ákos (Fidesz)
2011.06.22.: Ágh Péter (Fidesz)
2011.06.20
A/3587 A mobilfizetés magyarországi bevezetésének sikerei Koszorús László (Fidesz) 2011.06.20
T/3360 Egyes törvényeknek a nemzeti adatvagyon körébe tartozó állami nyilvántartások adatfeldolgozásának szabályaival összefüggő módosításáról Lázár János (Fidesz), Koszorús László (Fidesz) 2011.05.30
T/3124 A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény, valamint az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2006. évi LXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz)
2011.05.16.: Dr. Dancsó József (Fidesz)
2011.05.17.: Dr. Zsiga Marcell (Fidesz)
2011.05.23.: Babák Mihály (Fidesz)
2011.05.09
A/2957 Munkahelyteremtés az informatikai fejlesztéseken keresztül Koszorús László (Fidesz) 2011.04.26
K/2863 Miért tart két hétig Magyarországon egy domainnév bejegyzése? Koszorús László (Fidesz) 2011.04.12
K/2655 Mit tesz a kormány a 100%-os szélessávú lefedettségért? Koszorús László (Fidesz) 2011.03.18
T/2489 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól szóló 1999. évi XLII. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Hoffman Pál (KDNP), Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Mátrai Márta (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz)
2011.02.28.: Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Kupper András (Fidesz)
2011.03.01.: Németh Zoltán (Fidesz)
2011.02.25
T/1794 Az egyszerűsített foglalkoztatásról szóló 2010. évi LXXV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2010.11.25
A/1753 Hogyan áll az új európai keretszabályozás magyarországi implementációja? Koszorús László (Fidesz) 2010.11.22
T/1457 Egyes pénzügyi tárgyú törvények kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással összefüggő módosításáról Koszorús László (Fidesz) 2010.10.27