Parlament képe
Készült: 2019.03.26.06:22:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Fónagy János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11562/5 A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatalról szóló 2013. évi XXII. törvény módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2013.06.19
10897/5 A nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kara Ákos (Fidesz) 2013.05.30
6044/5 A személyszállítási szolgáltatásokról Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Völner Pál (Fidesz) 2012.03.08
3507/91 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2011.07.07
1941/107 Az energetikai tárgyú törvények módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Völner Pál (Fidesz) 2011.03.16
1935/20 Az egyes energetikai témájú törvények valamint az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvény módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2010.12.22
1935/19 Az egyes energetikai témájú törvények valamint az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvény módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2010.12.22
1746/76 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2010.12.20
35/26 Az állami vagyonnal való felelős gazdálkodás érdekében szükséges törvények módosításáról, valamint egyes törvényi rendelkezések megállapításáról Dr. Matolcsy György (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz) 2010.06.01
35/25 Az állami vagyonnal való felelős gazdálkodás érdekében szükséges törvények módosításáról, valamint egyes törvényi rendelkezések megállapításáról Dr. Fónagy János (Fidesz) 2010.05.27