Parlament képe
Készült: 2018.12.15.16:20:05 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Rogán Antal (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/7689 Mit tehetünk az állampolgárok nyugalmának megőrzése érdekében? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7684 Miért adóztatja meg a Kormány a méhnyakrák elleni védőoltás önkormányzati támogatását? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7679 Kívánja-e támogatni a Kormány az V. kerületi Rendőrség munkáját? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7675 Kívánja-e módosítani a Kormány a jelenleg hatályos Társasházi törvényt a kisebbségben maradt tulajdonosok érdekében? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7670 Hogyan kívánja ösztönözni a Kormány a dohányfüstmentes vendéglátóhelyek működését? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7665 Miért nem támogatja az ORFK a jobb közbiztonságot garantáló kamerák felszerelését? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7660 Történt-e valami az elmúlt egy évben a Kossuth tér rendezésének ügyében? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7637 Mit kíván tenni a Kormány az iskolák bezárása ellen? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7635 Miért adóztatja meg a Kormány az önkormányzat által a diákoknak nyújtott bérlettámogatást? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7631 Miért adóztatja meg a Kormány az időseknek járó fűtéstámogatást? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.19
K/7059 Mit tehetünk az állampolgárok nyugalmának megőrzése érdekében? Rogán Antal (Fidesz) 2008.12.18
I/5706 Miért sarcolja meg az állam az önkormányzati támogatásokat? Rogán Antal (Fidesz) 2008.05.08
A/5538 Mire kíváncsi, Szilvásy elvtárs IV.? Rogán Antal (Fidesz) 2008.04.21
T/5481 Az emberi alkalmazásra kerülő gyógyszerekről és egyéb, a gyógyszerpiacot szabályozó törvények módosításáról szóló 2005. évi XCV. törvény módosításáról Koszorús László (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2008.04.15
T/5224 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2008.03.12
H/4900 Az egészségbiztosítási pénztárakról szóló törvény népszavazásra bocsátásának elrendeléséről Dr. Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz) és 106 képviselő társa. 2008.02.07
H/3360 A fiatalok elhízása elleni egyes intézkedésekről Szijjártó Péter (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2007.06.19
H/3158 A fiatalok oktatási intézménybe történő utazásának támogatásáról Szijjártó Péter (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2007.05.24