Parlament képe
Készült: 2018.12.15.16:17:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Fodor Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6401/29 A takarékos állami gazdálkodásról Dr. Kóka János (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Horn Gábor (SZDSZ) 2008.11.06
5677/11 Tibet ügyében Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Fodor Gábor (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2008.10.09
5677/10 Tibet ügyében Balog Zoltán (Fidesz), Fodor Gábor (SZDSZ), Herényi Károly (MDF), Dr. Semjén Zsolt (KDNP) 2008.09.18
237/17 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989. évi XXXIII. törvény és a választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény, valamint ezzel összefüggésben egyes más törvények módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2006.07.04
237/16 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989. évi XXXIII. törvény és a választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény, valamint ezzel összefüggésben egyes más törvények módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2006.07.04
237/15 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989. évi XXXIII. törvény és a választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény, valamint ezzel összefüggésben egyes más törvények módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2006.07.04
237/14 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989. évi XXXIII. törvény és a választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény, valamint ezzel összefüggésben egyes más törvények módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2006.07.04