Parlament képe
Készült: 2018.12.19.17:53:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Baja Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6934/23 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Dr. Orosz Sándor (MSZP), Tóth Gyula (MSZP), Tóbiás József (MSZP), Gyula Ferencné (MSZP), Dr. Baja Ferenc (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP), Dr. Józsa István (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP) 2009.02.24
4120/6 A közpénzekből nyújtott támogatások átláthatóságáról Dr. Baja Ferenc (MSZP) 2007.11.07
3087/45 Az állami vagyonról Podolák György (MSZP), Dr. Kékesi Tibor (MSZP), Dr. Baja Ferenc (MSZP), Márfai Péter (MSZP), Tóth Károly (MSZP) 2007.06.04