Parlament képe
Készült: 2018.12.15.16:17:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Fodor Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5632/6 A kábítószer-probléma visszaszorítása érdekében készített nemzeti stratégiai program megvalósulásáról, az ellátó-intézményrendszer átvilágításáról és hatékonyságvizsgálatáról szóló Jelentés elfogadásáról Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.02.04
3991/11 A sor- és tartalékos katonai szolgálat teljesítése rendjének változásával érintett törvények módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Mécs Imre (SZDSZ) 2001.04.17
3122/723 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Bauer Tamás (SZDSZ), Iványi Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.12.18
3122/722 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Bauer Tamás (SZDSZ), Iványi Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.12.18
2293/6 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
2293/5 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
2293/4 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
2293/3 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
2293/2 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
2293/1 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2000.03.13
1511/5 A 2001.évi népszámlálásról, valamint a statisztikáról szóló 1993.évi XLVI. törvény módosításáról Bauer Tamás (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 1999.10.22
1176/12 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Fodor Gábor (SZDSZ) 1999.05.31
1176/11 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Fodor Gábor (SZDSZ) 1999.05.31
250/38 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/37 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/36 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/35 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/34 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/33 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/32 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/31 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/30 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/29 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/28 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.18
250/27 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/26 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17
250/25 A büntető jogszabályok módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 1998.11.17