A bizottság tagjai

Fogyasztóvédelmi bizottság tagjai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Zsigó Róbert (Fidesz) Helyettesítő alelnök 2010.05.14.
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2010.05.14.
Boldog István (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.10.04.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2010.06.21.
Kontur Pál (Fidesz) Tag 2013.09.23.
László Tamás (Fidesz) Tag 2012.03.26.
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2013.09.23.
Örvendi László (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Sági István (Fidesz) Tag 2013.02.11.
Simonka György (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Tóbiás József (MSZP) Tag 2011.11.14.
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2010.11.16.
Balla Gergő (Jobbik) Tag 2010.10.25.
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2012.12.17.
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2013.02.25.
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2013.09.23.