A bizottság tagjai

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagjai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) Elnök 2014.02.03.
Ékes Ilona (Fidesz) Alelnök 2014.02.03.
Berényi László (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Borbély Lénárd (Fidesz) Tag 2013.09.23.
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Gajda Róbert (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Kubatov Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Román István (Fidesz) Tag 2013.09.30.
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz) Tag 2013.02.18.
Wittner Mária (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Lendvai Ildikó (MSZP) Tag 2010.05.14.
Nyakó István (MSZP) Tag 2010.05.14.
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.14.
Kulcsár Gergely (Jobbik) Tag 2010.05.14.
Zagyva György Gyula (Jobbik) Tag 2011.02.14.
Harrach Péter (KDNP) Tag 2010.05.14.
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2013.09.23.
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 2014.02.03.
Varga László (KDNP) Tag 2010.05.14.
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2013.09.23.
Szabó Timea (független) Tag 2013.02.25.
Varju László (független) Tag 2011.11.14.