Parlament képe
Készült: 2019.03.26.06:20:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2012.06.18.  
Volner János (Jobbik) Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
B. Nagy László (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2011.02.14.  
Riz Levente (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2014.05.05. B Nagy László (Fidesz)
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  


Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése