Parlament képe
Készült: 2019.03.23.11:17:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Kutatási és innovációs eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2007.06.18.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Kutatási és innovációs eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Kutatási és innovációs eseti bizottság tagjainak változásai (14 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Magda Sándor (MSZP) Elnök 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Társelnök 2008.12.08. 2010.05.13. Dr. Pálinkás József (Fidesz)
Dr. Pálinkás József (Fidesz) Társelnök 2007.06.25. 2008.05.06.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2007.06.25. 2008.02.11.  
Kormos Dénes (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Podolák György (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Kapolyi László (MSZP)
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Tatai-Tóth András (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Ángyán József (Fidesz) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2007.06.25. 2008.12.08.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2008.12.08. 2010.05.13. Dr. Gógl Árpád (Fidesz)
Tellér Gyula (Fidesz) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2008.10.13. 2010.05.13. Dr. Sándor Klára (SZDSZ)
Dr. Sándor Klára (SZDSZ) Tag 2007.06.25. 2008.10.13.  
Almássy Kornél (MDF) Tag 2007.06.25. 2008.09.28.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kutatási és innovációs eseti bizottság MSZP 7 50.00%
Fidesz 5 35.71%
KDNP 1 7.14%
SZDSZ 1 7.14%
Összesen 14 100.00%

Kutatási és innovációs eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Kutatási és innovációs eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.