Parlament képe
Készült: 2018.01.24.08:20:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Egészségügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Egészségügyi bizottság tagjainak változásai (23 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kökény Mihály (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Mikola István (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Czinege Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fetser János (MSZP) Tag 2008.12.01. 2010.05.13. Tukacs István (MSZP)
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gyula Ferencné (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Havas Szófia (MSZP) Tag 2007.09.17. 2010.05.13. Papp József (MSZP)
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 2007.06.25. 2010.05.13. Winkfein Csaba (MSZP)
Keller László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.11.06.  
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Papp József (MSZP) Tag 2006.11.06. 2007.09.17. Keller László (MSZP)
Dr. Perjési Klára (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tittmann János (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Tóth Tiborné dr. (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2008.05.05. 2008.12.01. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 2006.06.19. 2008.05.05. Tóth Tiborné dr. (MSZP)
Winkfein Csaba (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.06.25.  
Dr. Heintz Tamás (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kupper András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Pesti Imre (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Spiák Ibolya (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Nagy Kálmán (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Puskás Tivadar (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2008.05.13.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2008.05.13. 2009.12.07.  
Velkey Gábor (SZDSZ) Tag 2009.12.07. 2010.05.13. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2006.05.30. 2009.03.15.  
Dr. Csáky András (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Egészségügyi bizottság MSZP 12 52.17%
Fidesz 7 30.43%
KDNP 2 8.70%
SZDSZ 1 4.35%
független 1 4.35%
Összesen 23 100.00%

Egészségügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2006.10.04. 2010.05.13.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok