Parlament képe
Készült: 2019.01.17.21:29:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Környezetvédelmi Alap Célfeladatokat ellenőrző albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.06.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


A Környezetvédelmi Alap Célfeladatokat ellenőrző albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Székely Zoltán (FKGP) Elnök 1999.06.16. 2000.10.12.  
Kiss Andor (MIÉP) Elnök 2000.11.27. 2002.05.14.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 2000.11.27. 2002.05.14.  
Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP) Tag 1999.09.23. 2000.11.27.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Ékes József (MDF) Tag 1999.09.23. 2002.05.14.  
Kiss Andor (MIÉP) Tag 1999.09.23. 2000.11.26.  


A Környezetvédelmi Alap Célfeladatokat ellenőrző albizottság üléseinek megjelenítése