Parlament képe
Készült: 2019.02.19.00:37:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Külügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2014.06.03. 2018.05.07.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok