Parlament képe
Készült: 2019.02.16.05:23:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Egészségügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Egészségügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2010.06.09.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok