Parlament képe
Készült: 2018.11.18.07:56:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2007.03.05. 2010.05.13.  
Esélyegyenlőségi és fogyatékosügyi albizottság 2007.03.05. 2010.05.13.  
Nyugdíjpolitikai albizottság 2007.03.05. 2010.05.13.  
Ifjúsági albizottság 2007.03.05. 2010.05.13.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok