Parlament képe
Készült: 2017.10.24.13:21:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2006.10.17. 2010.05.13.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok