Parlament képe
Készült: 2019.03.23.11:11:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Idegenforgalmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Idegenforgalmi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Idegenforgalmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2002.06.19. 2006.05.15.  
Egészségturizmus albizottság 2002.06.19. 2006.05.15.  
Falusi turizmus albizottság 2002.06.19. 2006.05.15.  
Európai integrációs albizottság 2002.06.19. 2006.05.15.  
Kastélyok, kúriák, várak albizottság 2002.06.19. 2006.05.15.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok