Készült: 2018.12.17.19:14:24 Dinamikus lap

Tisztségviselők


Név Tisztség (-tól) (-ig)
Kövér László az Országgyűlés elnöke 2018.05.08.  
Mátrai Márta az Országgyűlés háznagya 2018.05.08.  
Hende Csaba az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke 2018.05.08.  
Dr. Hiller István az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.  
Jakab István az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.  
Dr. Latorcai János az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.  
Lezsák Sándor az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.  
Sneider Tamás az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.  
Arató Gergely jegyző 2018.05.08.  
Bodó Sándor jegyző 2018.05.08. 2018.06.12.
Földi László jegyző 2018.05.08.  
Gelencsér Attila jegyző 2018.05.08.  
Hiszékeny Dezső jegyző 2018.05.08.  
Móring József Attila jegyző 2018.05.08.  
Szabó Sándor jegyző 2018.05.08.  
Szávay István jegyző 2018.05.08. 2018.12.10.
Szilágyi György jegyző 2018.05.08.  
Dr. Szűcs Lajos jegyző 2018.05.08.  
Dr. Tiba István jegyző 2018.05.08.  
Tordai Bence jegyző 2018.05.08.  
Dr. Varga László jegyző 2018.05.08.  
Dr. Simicskó István jegyző 2018.06.04.  
Dr. Vinnai Győző jegyző 2018.07.02.  
Dr. Turi-Kovács Béla az Országgyűlés korelnöke 2018.05.08. 2018.05.08.
Bana Tibor korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Barcza Attila korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Bősz Anett korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Dúró Dóra korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Farkas Gergely korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Nacsa Lőrinc korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Stummer János korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.
Ungár Péter Károly korjegyző 2018.05.08. 2018.05.08.