Készült: 2018.12.11.20:26:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Répássy Róbert

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12415/83 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.10.30
10593/18 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.06.11
10593/17 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.06.11
10593/16 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.06.11
10593/15 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.06.11
10593/14 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.06.11
10593/2 Egyes törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP) 2013.04.15
9598/1 Az egyes igazságügyi jogviszonyokban alkalmazandó felső korhatárral kapcsolatos törvénymódosításokról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.01.30
7971/228 A Polgári Törvénykönyvről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2013.02.10
1498/489 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.11.26
45/29 A kormánytisztviselők jogállásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.06.21
45/23 A kormánytisztviselők jogállásáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP) 2010.06.03
45/22 A kormánytisztviselők jogállásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.27
35/20 Az állami vagyonnal való felelős gazdálkodás érdekében szükséges törvények módosításáról, valamint egyes törvényi rendelkezések megállapításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.25
25/5 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.20
21/8 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvénynek, valamint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a tankötelezettség teljesítésével összefüggő módosításáról Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP) 2010.05.26
19/8 Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reform előkészítéséről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.06.03
17/20 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.19
17/18 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.18
11/13 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.18
9/6 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.05.18