Készült: 2018.01.17.08:16:00 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Répássy Róbert (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/11909 Trükkök százai Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.02.22
K/11624 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11623 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11622 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11621 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11620 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11619 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11618 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11617 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11616 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11615 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11614 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11613 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11612 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
K/11611 Hat évre szóló vezetői megbízások Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2010.01.11
T/11450 Egyes törvények módosításáról az olcsóbb és átláthatóbb kampányért Nyitrai Zsolt (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.12.07
T/11091 Egyes törvények módosításáról az olcsóbb és átláthatóbb kampányért Nyitrai Zsolt (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.11.02
K/10743 Érdekli-e a Kormányt, hogy a bíróságok 2011. január 1. előtt nem tudnak felkészülni az új Polgári Törvénykönyv alkalmazására? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.09.24
T/10082 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.06.25
T/10019 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.06.18
A/9914 Az igazságosabb közteherviselés Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.06.08
I/9881 Jó kezekben vannak a Vagyonkezelő munkatársainak személyes adatai, mert Szilvásy György vigyáz rájuk Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.06.02
K/9855 Mennyi is az annyi? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.05.27
I/9854 Mennyi is az annyi? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.05.27
T/9839 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.05.27
A/9515 Miért nem oszlatta fel a rendőrség az április 18-ai neonáci rendezvényt? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.04.27
H/9491 A 2009. április 18-án, a Budai Várban megtartott neonáci rendezvénnyel kapcsolatos rendőri intézkedések szakszerűségét és jogszerűségét vizsgáló bizottság létrehozásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.04.23
H/9412 Az állami vállalatok vezetőinek elfogadhatatlanul magas fizetésének jelentős csökkentéséről Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.04.14
I/9270 Ki fog bocsánatot kérni a megsértett bíróktól és ügyészektől Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz) 2009.03.25
K/9235 Törvénysértő mélygarázs-építési gyakorlat a köztereinken? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.03.20
I/9209 Törvénysértő mélygarázs-építési gyakorlat a köztereinken Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.03.18
T/8875 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.02.17
I/8776 Elégedett-e a Kormány büntetőpolitikájának "eredményeivel"? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.02.11
K/8735 Mit nem sikerült tisztázni négy hónap alatt? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.02.06
K/8412 Valóban Magyarországon él Werner Stiller? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.01.05
K/8131 Önmagát negligáló jogi formula Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8130 Ki, mikor, hová, mennyiért utazott külföldre a Miniszterelnöki Hivatalból? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8129 Biztosít-e költségvetési fedezetet a Kormány a bírák és az Állami Számvevőszék dolgozóinak 13. havi fizetéséhez? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8128 Hány minisztériumi tanácsadó, szakértő és mekkora juttatással tevékenykedik a Miniszterelnöki Hivatalban? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8127 A nép ügyvédje intézmény működési tapasztalatai Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8126 Ide a rendőrség már kevés, avagy miért alakult Miskolcon (is) Városőrség Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8125 Az OIT tagja ... az igazságügyért felelős miniszter Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8124 Az igazságszolgáltatás malmai lassan őrölnek. Vagy mégsem? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8123 Mely ügyekben és milyen utasításokat adott eddig a rendőrségnek konkrét bűncselekmények nyomozásával összefüggésben? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
K/8122 Ügyvédet vegyenek? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.12.20
T/6870 Az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.11.21
I/6556 Központi szereposztás Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.10.15
K/6405 A költségvetés tartalékai Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.09.29
K/6154 Az elmúlt két évben hányszor oszlatott fel a rendőrség rendezvényt a gyülekezési jogról szóló 1989. évi III. törvény 14. § (1) bekezdésére hivatkozással? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.09.02
A/5659 A spontaneitás diszkrét bája Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.05.05
T/5489 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2008.04.15
K/5445 Miért nem tett eleget törvényi kötelezettségének és miért nem tette közzé az állami vezetők fizetését a Miniszterelnöki Hivatal honlapján? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.04.09
H/5005 A Kárpát-medencei Magyar Képviselők Fórumáról Göndör István (MSZP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Herényi Károly (MDF), Dr. Csapody Miklós (MDF), Dr. Szili Katalin (MSZP) 2008.02.18
A/4998 Egy következmények nélküli ország Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2008.02.18
H/4900 Az egészségbiztosítási pénztárakról szóló törvény népszavazásra bocsátásának elrendeléséről Dr. Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 107 képviselő társa. 2008.02.07
T/4477 A büntetőeljárásról szóló 1998. évi XIX. törvény és más törvények módosításáról Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.11.23
T/4461 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 2007.11.21
K/4400 A büntetés-végrehajtás jelenlegi helyzete komoly nemzetbiztonsági kockázatot hordoz magában Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.11.15
T/4394 A választások kampányköltségeinek csökkentéséről az olcsóbb és több demokráciáért Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2007.11.15
T/4389 A büntetőeljárásról szóló 1998. évi XIX. törvény módosításáról Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.11.14
H/4330 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX.30.) OGY határozat módosításáról Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Salamon László (KDNP), Herényi Károly (MDF) 2007.11.12
K/4282 Kérdés a kormányzati kiadásokról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.11.07
K/4281 Kérdés a kormányzati kiadásokról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.11.07
T/4189 A miniszterek és az államtitkárok illetményének és juttatásainak nyilvánosságáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2007.10.26
T/4123 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról szóló 2006. évi LVII. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2007.10.15
T/4122 A miniszterek és államtitkárok illetményének és juttatásainak nyilvánosságáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2007.10.15
K/3891 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3890 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3889 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3888 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3887 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3886 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3885 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3884 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3883 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3882 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3881 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön hivatalában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3880 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3879 Mely országgyűlési képviselők, mikor és milyen ügyekben lobbiztak az Ön minisztériumában a Kormány megalakulása óta? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.27
K/3713 Vannak-e titkosított dokumentumok a Malév 1975-ben lezuhant 240-es számú Budapest-Bejrút járatával kapcsolatban? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.12
K/3712 Mi lett a sorsa annak a Kegyeleti Alapnak, amelyet az Országgyűlés az 1975-ben lezuhant bejrúti Malév járat roncsainak kiemelésére és az áldozatok felkutatására hozott létre? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.12
K/3626 Most már a közalkalmazottak bére is késik?! Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.09.05
T/3045 Az állampolgári jogok országgyűlési biztosáról szóló 1993. évi LIX. törvény módosításáról Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP), Göndör István (MSZP), Tóbiás József (MSZP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Bőhm András (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ), Karsai Péter (MDF) 2007.05.14
K/2926 Mi az oka a tavaly szeptemberi és októberi eseményekkel összefüggésben meggyanúsított rendőrök elleni büntető eljárások elhúzódásának? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.05.04
T/2788 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Dr. Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Salamon László (KDNP) 2007.04.16
I/2733 Mi a különbség Gál J. Zoltán és egy topmenedzser között? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.04.11
T/2446 A büntetőeljárásról szóló 1998. évi XIX. törvény módosításáról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.03.12
I/2402 Szolgálatban lesznek-e március 15-én a földön fekvő embereket rugdosó rendőrök? Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.03.08
T/2173 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.02.26
I/2048 Meddig áll még vasfüggöny a Kossuth téren II.? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.02.14
I/1965 Meddig áll még vasfüggöny a Kossuth téren? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2007.02.07
T/1721 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.12.18
T/1720 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Soltész Miklós (KDNP), Font Sándor (Fidesz) 2006.12.18
T/1657 Az életüktől és a szabadságuktól politikai okból jogtalanul megfosztottak kárpótlásáról szóló egyes törvények módosításáról Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2006.12.11
H/1563 Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság létrehozásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz) 2006.12.01
I/1176 Újabb médiahadjárat közpénzen Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2006.10.31
I/1090 De ki az a Timur? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2006.10.19
A/997 Hányszor sérti meg még az Alkotmányt, miniszter asszony? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2006.10.09
T/790 Az egyes közhatalmi feladatokat ellátó, valamint közvagyonnal gazdálkodó tisztségeket betöltő személyek adóbevallásának nyilvánosságáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.07.21
T/779 Az életüktől és a szabadságuktól politikai okból jogtalanul megfosztottak kárpótlásáról szóló törvényben meghatározott határidők ismételt megnyitásáról és a kárpótlás lezárásáról szóló 2006. évi XLVII. törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Pető Iván (SZDSZ), Dr. Rubovszky György (KDNP), Herényi Károly (MDF) 2006.07.20
T/635 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 1990. évi LXIV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2006.07.11
T/485 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2006.06.30
A/382 Megszorítás vagy pazarlás? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2006.06.26
H/371 A Nemzeti Fejlesztési Kabinet és a fejlesztéspolitikáért felelős kormánybiztos országgyűlési ellenőrzését végző bizottság létrehozásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz) 2006.06.23
H/298 A Nemzeti Fejlesztési Kabinet országgyűlési ellenőrzését végző bizottság létrehozásáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.06.16
T/296 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról szóló 2006. évi LVII. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Hirt Ferenc (Fidesz) 2006.06.16
T/295 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Salamon László (KDNP) 2006.06.16
T/294 Az egyes közhatalmi feladatokat ellátó, valamint közvagyonnal gazdálkodó tisztségeket betöltő személyek adóbevallásának nyilvánosságáról Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.06.16
T/293 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.06.16
T/292 Az országgyűlési képviselők jogállásáról szóló 1990. évi LV. törvény módosításáról Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2006.06.16