Készült: 2018.06.20.03:41:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Répássy Róbert

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5155/20 A Magyar Köztársaságnak az Egyesült Államokkal szemben elkövetett terrortámadást követő kül- és biztonságpolitikai lépéseiről Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz) 2001.09.24
5060/45 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2001.11.09
3797/7 A Polgári Törvénykönyvről szóló 1959. évi IV. törvény módosításáról Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz) 2001.05.09
3447/30 Az országgyűlési képviselők jogállásáról szóló 1990. évi LV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2001.01.25
3389/4 Az országgyűlési képviselők vagyoni helyzetét vizsgáló bizottság létrehozása Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2000.11.28
3122/638 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2000.12.05
2064/122 A helyi önkormányzati képviselők jogállásának egyes kérdéseiről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2000.04.10
2064/121 A helyi önkormányzati képviselők jogállásának egyes kérdéseiről Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2000.04.10
1823/21 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1999.11.30
1823/20 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1999.11.30
1304/7 Az egyes állami vezetők tisztázatlan érdekeltségi kapcsolatai következtében kirobbant FIDESZ-Lockheed botrány tényeit és következményeit vizsgáló bizottság felállításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1999.06.15
1207/77 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Dr. Bánk Attila (FKGP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1999.06.22
1207/76 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Dr. Bánk Attila (FKGP), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1999.06.22
553/1 Az országgyűlési képviselők létszámának csökkentéséről Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1998.12.07
325/154 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Lenártek András (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kádas Mihály (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20
250/51 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1998.11.23
250/50 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1998.11.23
250/49 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1998.11.23
250/15 A büntető jogszabályok módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1998.11.13
60/17 Kellő körültekintéssel járt-e el a Kormány a hatáskörébe tartozó személyi kérdésekben, különös tekintettel olyan személyek kinevezésére, akikkel kapcsolatban tisztázatlan, kétes gazdasági összefüggések merültek fel? Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 1998.11.13