Készült: 2017.05.25.14:29:04 Dinamikus lap

Z. Kárpát Dániel

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
2 2 5
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Jobbik 2014.05.06.  
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Jobbik frakcióvez. h. 2014.05.06. 2015.10.11.
2010-2014 Jobbik frakcióvez. h. 2012.09.10. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2012.11.19. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Gazdasági bizottság Alelnök 2014.05.06. 2016.10.10.
Gazdasági bizottság Tag 2016.10.10.  
   Fogyasztóvédelmi albizottság
Elnök 2014.11.12.  
   Közlekedési albizottság
Tag 2015.12.08.  
   A Gazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2016.03.08.  
Vállalkozásfejlesztési bizottság Elnök 2016.09.12.  
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2016.10.18.  
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2012.12.17. 2014.05.05.
   A Számvevőszéki és költségvetési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2013.03.25. 2014.05.05.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2011.02.14. 2012.11.12.
   Szőlészeti és borászati albizottság
Tag 2011.03.07. 2012.11.12.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2012.12.17.
   A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2010.06.07. 2012.12.17.
   Élelmiszer-biztonsági albizottság
Tag 2011.04.19. 2012.12.17.
A cukorgyárak privatizációját, valamint Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása óta a közösségi cukorreformok során képviselt magyar álláspontot értékelő, és annak itthoni következményeit feltáró vizsgálóbizottság Tag 2011.07.04. 2012.03.26.
Innovációs és fejlesztési eseti bizottság Alelnök 2011.10.24. 2012.02.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 155 122
2010-2014 169 103

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 448   2
2010-2014 676 18  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. április 997 170

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
  University of Hertfordshire AMIS 2002
okleveles közgazdász Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdálkodás és Közpolitika Szak 2010

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.zkarpatdaniel.hu