Készült: 2017.07.25.02:51:09 Dinamikus lap

Vona Gábor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
2 1 3
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Jobbik 2014.05.06.  
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Jobbik frakcióvez. h. 2016.09.12.  
Jobbik frakcióvezető 2014.05.06. 2016.09.11.
2010-2014 Jobbik frakcióvezető 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Heves megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Külügyi bizottság Tag 2014.05.06.  
2010-2014 Külügyi bizottság Tag 2011.02.14. 2014.05.05.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2010.05.14. 2011.02.14.
   Megújuló energiával foglalkozó albizottság
Tag 2010.06.14. 2010.07.05.
   Szőlészeti és borászati albizottság
Tag 2010.06.14. 2011.02.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 159 82
2010-2014 73 11

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 78    
2010-2014 110 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. június 747 878

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történész Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 2002

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.vonagabor.hu