Készült: 2017.07.25.02:50:54 Dinamikus lap

Dr. Varga László

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
1 1 4
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- MSZP 2014.05.06.  
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- MSZP frakcióvez. h. 2016.07.06.  
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.10.05. 2009.10.06.
MSZP frakcióvez. h. 2007.04.02. 2007.04.03.
MSZP frakcióvez. h. 2006.11.20. 2006.11.21.

Tisztségek
Tisztség tól ig
korjegyző 2006.05.16. 2006.05.16.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Törvényalkotási bizottság Tag 2016.09.12.  
Vállalkozásfejlesztési bizottság Alelnök 2014.05.06. 2016.09.12.
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2015.03.24. 2016.09.12.
2010-2014 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2011.11.14. 2013.03.04.
   Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2012.03.19. 2013.03.04.
Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Ifjúsági albizottság
Tag 2010.06.28. 2014.05.05.
   Népesedéspolitikai albizottság
Tag 2010.07.20. 2014.05.05.
   Az Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását vizsgáló albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2011.12.15. 2014.05.05.
   Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Tag 2012.07.09. 2013.03.11.
   Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Tag 2013.03.04. 2013.03.11.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2011.11.14.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2013.03.04. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.07.12. 2011.11.14.
   Sportlétesítmények fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó albizottság
Tag 2010.10.19. 2011.11.14.
2006-2010 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2008.05.19. 2010.05.13.
Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Fogyasztóvédelmi eseti bizottság Tag 2007.06.04. 2007.10.08.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 133 106
2010-2014 103 858
2006-2010 12 23

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 118 1  
2010-2014 407 1  
2006-2010 42 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. június 997 170

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2006 2010
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2003

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú A

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.vargalaszlo.hu