Készült: 2017.03.26.09:17:49 Dinamikus lap

Szászfalvi László

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
5 4 3
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- KDNP 2014.05.06.  
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2004.09.06.
független 2004.09.06. 2005.05.14.
Fidesz 2005.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MDF 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- KDNP frakcióvez. h. 2014.06.15.  
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2006.05.22. 2010.05.13.
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2004.05.03. 2004.09.06.
MDF frakcióvez. h. 2003.09.08. 2003.09.08.
MDF frakcióvez. h. 2003.03.17. 2003.03.17.
MDF frakcióvez. h. 2002.10.24. 2002.10.24.
1998-2002 MDF frakcióvez. h. 1998.09.21. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára 2012.06.26. 2012.07.07.
közigazgatási és igazságügyi minisztériumi államtitkár 2010.06.02. 2012.06.25.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Somogy megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Somogy megye 5.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Somogy megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Somogy megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Somogy megye 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Kulturális bizottság Alelnök 2014.05.06. 2014.06.10.
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.05.27. 2014.06.10.
Nemzeti összetartozás bizottsága Tag 2014.05.06. 2014.06.23.
Nemzeti összetartozás bizottsága Alelnök 2014.06.23.  
2006-2010 Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.
   Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2007.02.27. 2010.05.13.
2002-2006 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.09.25. 2006.05.15.
   Az Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.09.25. 2006.05.15.
   Esélyegyenlőségi albizottság
Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
   Bioetikai vegyes albizottság
Elnök 2003.10.21. 2006.05.15.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő ideiglenes (eseti) bizottság Tag 2002.06.04. 2005.02.14.
A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság Tag 2004.03.08. 2006.05.15.
Számvevőszéki bizottság Tag 2002.05.15. 2004.12.20.
1998-2002
   A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Tag 1998.11.24. 2002.05.14.
Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
   Korrupciógyanús olajügyeket vizsgáló albizottság
Tag 1999.11.03. 2000.02.21.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
    1%-os albizottság
Elnök 1999.02.11. 1999.10.22.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Tag 1999.12.08. 2002.05.14.
   Egészségügyi, rehabilitációs, prevenciós, egészség-megőrzési és karitatív feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Tag 2000.02.09. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 33 2
2010-2014 8 6
2006-2010 25 107
2002-2006 31 64
1998-2002 6 67

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 80    
2010-2014 72    
2006-2010 48    
2002-2006 52    
1998-2002 35    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva Megjegyzés
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.07.07. 2012.08.06. igen Záró nyilatkozat a
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen  

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. február 997 170

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Csurgó Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
református lelkész Budapesti Református Teológiai Akadémia Hittudományi Kar 1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.szaszfalvi.hu