Készült: 2017.03.29.15:21:16 Dinamikus lap

Korózs Lajos

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
1 4 5
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- MSZP 2014.05.06.  
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.12.03. 2007.12.04.
MSZP frakcióvez. h. 2007.11.12. 2007.11.13.
MSZP frakcióvez. h. 2007.10.01. 2007.10.02.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.09.27. 2004.09.29.
MSZP frakcióvez. h. 2004.05.03. 2004.05.04.
MSZP frakcióvez. h. 2003.12.01. 2003.12.02.

Tisztségek
Tisztség tól ig
szociális és munkaügyi minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
szociális és munkaügyi minisztériumi államtitkár 2008.05.20. 2009.04.15.
ifjúsági, családügyi, szociális és esélyegyenlőségi minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.21. 2006.06.08.
egészségügyi, szociális és családügyi minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2004.10.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2006-2010 2006.04.23. Heves megye 6.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Heves megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Heves megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Heves megye 1.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Népjóléti bizottság Alelnök 2014.05.06.  
   Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Alelnök 2014.11.05.  
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.06.19. 2006.06.19.
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Elnök 2006.06.19. 2008.05.19.
2002-2006 Szociális és családügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2003.09.15.
Szociális és családügyi bizottság Alelnök 2003.09.15. 2004.10.25.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2002.10.30. 2004.10.25.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.04.
   Egészségturizmus albizottság
Elnök 2002.06.19. 2004.10.04.
1998-2002 Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Gyógy- és termálturizmus albizottság
Tag 1998.10.07. 2002.05.14.
   Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1999.02.04. 2002.05.14.
1994-98 Honvédelmi bizottság Tag 1996.03.26. 1998.06.17.
A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság Tag 1997.02.04. 1998.06.17.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1994.06.28. 1996.05.06.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 314 131
2006-2010 2 58
2002-2006 3 45
1998-2002 11 31

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 133    
2006-2010 240 1  
2002-2006 136 1  
1998-2002 15    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. február 897 453

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Heves Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2010 2014

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
szociológus Eötvös Loránd Tudományegyetem   2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.korozslajos.hu