Készült: 2019.02.16.19:35:04 Dinamikus lap

Tardos Márton

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1990-94 SZDSZ frakcióvezető 1991.12.03. 1993.05.31.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
   A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2000.05.16. 2002.05.14.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1999.03.16. 2002.05.14.
1994-98 Gazdasági bizottság Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Gazdasági bizottság Alelnök 1990.05.03. 1992.02.18.
Gazdasági bizottság Alelnök 1993.02.16. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 2 172

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 101    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma     1952

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német tárgyalási
orosz tárgyalási