Készült: 2019.02.16.09:33:05 Dinamikus lap

Soós Károly Attila

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.01.01.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
ipari, kereskedelmi és idegenforgalmi politikai államtitkár 1994.07.15. 1996.09.30.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.01.01.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1994.07.14.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1996.11.05. 1997.12.15.
Az Állami Számvevőszék elnökét jelölő bizottság Alelnök 1997.04.09. 1998.01.01.
Számvevőszéki bizottság Tag 1996.10.01. 1997.12.15.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Elnök 1990.05.03. 1994.06.27.
Számvevőszéki bizottság Tag 1992.10.13. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
       

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora 1967

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol felsőfokú
francia felsőfokú
orosz felsőfokú
szerbhorvát középfokú