Készült: 2019.02.16.19:43:21 Dinamikus lap

Szili Sándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1996.04.30. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest 27.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 27.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Honvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Katonai ombudsman albizottság
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
   Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Házszabály 131/B. § (3) bekezdése alapján létrehozott vizsgálóbizottság összeférhetetlenség kivizsgálására
Tag 2002.02.19. 2002.03.27.
1994-98 Honvédelmi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1996.05.13.
1990-94 Honvédelmi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 8 16

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 8    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
szakmunkásbizonyítvány     1955
érettségi     1973