Készült: 2019.02.16.09:32:27 Dinamikus lap

Dr. Rott Nándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1997.12.03.
1990-94 KDNP 1990.05.02. 1994.02.07.
független 1994.02.08. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1997.12.03.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1997.12.03.
   Interparlamentaris Unio
Tag 1994.07.15. 1996.06.09.
   Interparlamentaris Unio
Alelnök 1996.06.10. 1997.12.03.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1996.12.03. 1997.12.03.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Tag 1994.12.27. 1995.02.23.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1994.06.28. 1996.12.03.
Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázására Tag 1995.06.17. 1997.12.03.
1990-94 Gazdasági bizottság Tag 1990.05.03. 1990.06.12.
Környezetvédelmi bizottság Elnök 1990.06.12. 1994.02.07.
Az Állami Számvevőszék szervezetének és működésének felülvizsgálatát végző ad-hoc bizottság Tag 1991.01.01. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1950

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora 1988

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú