Készült: 2019.02.22.06:10:28 Dinamikus lap

Dr. Martonyi János

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
külügyminiszter 2010.05.29. 2014.06.05.
külügyminiszter 1998.07.08. 2002.05.26.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 31    
1998-2002 79 1