Készült: 2018.12.15.16:19:38 Dinamikus lap

Jávor Benedek

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 LMP 2010.05.14. 2013.02.11.
független 2013.02.12. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 LMP frakcióvezető 2012.02.01. 2012.11.18.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Zöldek/Európai Szabad Szövetség 2014.07.01.   Együtt - a Korszakváltók Pártja  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 136 293

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
EP képviselőként
2014-2018
1    
2010-2014 221 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
biológus-ökológus Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar 1997

Tudományos fokozat Megszerzés éve
PhD 2006

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
francia középfokú C
olasz felsőfokú C