Készült: 2019.02.23.02:46:46 Dinamikus lap

Donáth László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 4.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   "A nők és férfiak társadalmi esélyegyenlősége" albizottság
Tag 2007.02.27. 2010.05.13.
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.06.04.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.09.25. 2006.05.15.
   Esélyegyenlőségi albizottság
Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
   Bioetikai vegyes albizottság
Tag 2003.10.21. 2006.05.15.
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010   23
2002-2006 3 87
1998-2002 2 59

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 6    
2002-2006 12    
1998-2002 32 1  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles lelkész Evangélikus Teológiai Akadémia Teológiai Kar 1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási