Készült: 2019.03.26.06:26:40 Dinamikus lap

Iványi Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 SZDSZ 1998.12.07. 2002.05.14.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 SZDSZ frakcióvez. h. 2000.09.04. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest területi lista 1998.12.07. 2002.05.14.
1990-94   Budapest területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
   A megszűnt Állami Egyházügyi Hivatal irattárának áttekintésére létrehozott
Tag 1990.05.03. 1990.11.07.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 1 2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 12 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
abszolutórium Hittudományi akadémiák - főiskolák   1973

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási