Készült: 2017.08.21.12:23:52 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-

Paraméterek:
Képviselő: Bencsik János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12734/3 Egyes állami és önkormányzati tulajdonú ingatlanok ingyenes átadásáról Bencsik János (Fidesz) 2016.11.10
10377/585 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Bencsik János (Fidesz) 2016.05.12
9798/6 Az Európai Unió harmadik országokkal kötött kereskedelmi és beruházási megállapodásaival kapcsolatos követelményekről Bencsik János (Fidesz) 2016.05.24
9798/5 Az Európai Unió harmadik országokkal kötött kereskedelmi és beruházási megállapodásaival kapcsolatos követelményekről Bencsik János (Fidesz) 2016.05.24
9798/4 Az Európai Unió harmadik országokkal kötött kereskedelmi és beruházási megállapodásaival kapcsolatos követelményekről Bencsik János (Fidesz) 2016.05.24
4730/469 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Bencsik János (Fidesz) 2015.05.29
3788/4 Az állami földvagyon kezelésével összefüggő egyes törvények módosításáról Bencsik János (Fidesz) 2015.03.19
1995/3 Az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvénynek az egyes kereskedelmi építmények engedélyezése fenntarthatósági szempontjainak érvényesítése érdekében történő módosításáról Bencsik János (Fidesz) 2014.11.19
1705/41 Az egyes adótörvények és azokkal összefüggő más törvények, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Bencsik János (Fidesz) 2014.10.30