Készült: 2017.12.18.05:48:33 Dinamikus lap

Zsigó Róbert

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 3 9
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06. 2014.07.03.
2010-2014 Fidesz frakcióvez. h. 2010.06.08. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Földművelésügyi Minisztérium államtitkára 2014.06.15.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Bács-Kiskun megye 6.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Bács-Kiskun megye 9.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Bács-Kiskun megye 9.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Bács-Kiskun megye 9.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Bács-Kiskun megye 9.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Külügyi bizottság Alelnök 2014.05.06. 2014.06.07.
Külügyi bizottság Tag 2014.06.07. 2014.06.18.
2010-2014 Fogyasztóvédelmi bizottság Helyettesítő alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.
   Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2007.02.28. 2010.05.13.
2002-2006 Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.15. 2005.07.04.
A "Nemzeti stratégia a kábítószer-probléma visszaszorítására" című dokumentumban foglaltaknak az Európai Unió készülő Drogstratégiájával való összehangolását előkészítő eseti bizottság Alelnök 2005.04.18. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2005.07.04. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1999.06.15. 2002.05.14.
Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Kábítószerügyi albizottság
Elnök 1998.11.11. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 4 3
2010-2014 9 17
2006-2010 81 439
2002-2006 30 98
1998-2002 1 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 43    
2010-2014 36    
2006-2010 38    
2002-2006 21    
1998-2002 30    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 224 363

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Baja Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Baja Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
  Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar - FEEFI 2005

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ