Készült: 2017.12.18.13:50:39 Dinamikus lap

Tóbiás József

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
1 3 6
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- MSZP 2014.05.06.  
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- MSZP frakcióvezető 2014.09.05. 2016.07.05.
MSZP frakcióvez. h. 2014.05.06. 2014.09.04.
2010-2014 MSZP frakcióvez. h. 2011.11.21. 2014.05.05.
MSZP frakcióvez. h. 2010.05.31. 2011.11.20.
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2008.06.03. 2010.05.13.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2001.05.28. 2001.05.29.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Pest megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Törvényalkotási bizottság Tag 2014.05.06. 2014.09.15.
Népjóléti bizottság Tag 2016.11.07.  
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2016.11.30.  
2010-2014 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2010.05.14. 2010.06.01.
Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2010.10.18. 2011.11.14.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2010.10.18.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2011.11.14. 2014.05.05.
Alkotmány-előkészítő eseti bizottság Tag 2010.07.05. 2011.03.07.
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.
Társadalmi szervezetek bizottsága Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.27. 2006.05.15.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Elnök 2003.03.12. 2006.05.15.
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Kábítószerügyi albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Tag 1999.02.11. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 161 43
2010-2014 120 301
2006-2010 20 59
2002-2006 4 51
1998-2002 4 209

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 53    
2010-2014 160 1  
2006-2010 13    
2002-2006 6    
1998-2002 10    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 747 878

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
humán erőforrás gazdálkodó Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Kar 2005

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ