Készült: 2017.12.18.15:47:11 Dinamikus lap

Dr. Seszták Miklós

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
0 0 4
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- KDNP 2014.05.06.  
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
nemzeti fejlesztési miniszter 2014.06.06.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Gazdasági bizottság Alelnök 2014.05.06. 2014.06.10.
Gazdasági bizottság Tag 2014.06.10. 2014.06.10.
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.07.12. 2014.05.05.
   Közbeszerzési és vállalkozásszabályozási albizottság
Elnök 2010.07.12. 2014.05.05.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2010.07.12. 2014.05.05.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2010.10.04.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 8  
2010-2014 10 67

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 21    
2010-2014 25    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 224 363

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kisvárda Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2010 2014
Kisvárda Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományi Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1994

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.sesztak.fidesz.hu