Készült: 2017.12.18.15:24:21 Dinamikus lap

Pócs János

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 3 7
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2014.05.06. 2014.06.02.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Mezőgazdasági bizottság Tag 2014.05.06.  
   Kertészeti albizottság
Tag 2014.07.10.  
   A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.07.10.  
2010-2014 Mezőgazdasági bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Szőlészeti és borászati albizottság
Tag 2010.05.26. 2014.05.05.
   Erdészeti albizottság
Tag 2010.06.14. 2014.05.05.
   Megújuló energiával foglalkozó albizottság
Tag 2010.06.14. 2014.05.05.
   Kertészeti albizottság
Tag 2010.07.07. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 35 9
2010-2014 17 7

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 116 1  
2010-2014 93 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 747 878

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Jászapáti Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Jászapáti Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2006 2010
Jászapáti Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2002 2006
Jászapáti Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
víz- és gázszerelő Hatvani Szakiskola   1981

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.pocsjanos.fidesz.hu