Készült: 2017.12.18.11:50:32 Dinamikus lap

Pánczél Károly

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 4 7
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.07.04. 2015.11.01.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Pest megye 11.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Pest megye 13.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Pest megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 13.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 10 9
2010-2014 14 148
2006-2010 121 408
2002-2006 216 904
1998-2002   38

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 14    
2010-2014 20    
2006-2010 56    
2002-2006 111 2  
1998-2002 5    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 997 170

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2010 2014
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1998 2002
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1994 1998
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1993 1994
Gyál Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1993

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
népművelő és általános iskolai tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola   1984
általános iskolai tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola Tanárképző Kar 1996
közoktatásvezető Budapesti Műszaki Egyetem Társadalomtudományi Kar 1999

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ