Készült: 2018.07.20.22:32:16 Dinamikus lap

Dr. Molnár Ágnes

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- Fidesz 2018.05.08.  
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára 2010.06.02. 2012.06.29.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Országos lista 2018.05.08.  
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Népjóléti bizottság Tag 2018.05.08.  
2014-2018 Népjóléti bizottság Tag 2014.05.06. 2018.05.07.
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Alelnök 2014.11.05. 2018.05.07.
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 9  
2010-2014 1  
2006-2010 32 125

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 14    
2006-2010 22    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva Megjegyzés
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.06.29. 2012.07.30. igen Záró nyilatkozat a központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról szóló 2010. évi XLIII. törvény 12/B. § (2) bekezdésében meghatározott rendelkezés szerint.
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen  

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. június 747 878

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános orvos Szegedi Orvostudományi Egyetem Általános Orvostudományi Kar 1980
csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvos Szegedi Orvostudományi Egyetem Általános Orvostudományi Kar 1985

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ