Készült: 2017.12.18.11:49:31 Dinamikus lap

Dr. Molnár Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- független 2014.05.06. 2014.06.20.
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2011.10.23.
független 2011.10.24. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
közlekedési, hírközlési és energiaügyi miniszter 2008.12.01. 2009.04.15.
nemzeti fejlesztési és gazdasági minisztériumi államtitkár 2008.05.20. 2008.11.30.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége 2014.07.01.   Demokratikus Koalíció  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2014.06.20.
2010-2014 2010.04.25. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig Megjegyzés
2014- Gazdasági bizottság Tag 2014.05.06. 2014.06.20.  
2010-2014 Európai ügyek bizottsága Tag 2010.06.02. 2011.10.23.
Európai ügyek bizottsága Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  
2006-2010 Európai ügyek bizottsága Tag 2006.05.30. 2008.05.19.  

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 2  
2010-2014 111 111
2006-2010 1 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 21    
2006-2010 64 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.06.20. 2014.07.21. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2002

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ