Készült: 2017.12.18.15:43:12 Dinamikus lap

Horváth István

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 4 4
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Miniszterelnökség államtitkára 2017.10.11.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Tolna megye 1.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Tolna megye 1.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Tolna megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2014.05.06. 2017.10.09.
   Szőlő- bor- pálinka albizottság
Tag 2014.07.10. 2017.10.09.
   Állattenyésztési albizottság
Elnök 2014.07.10. 2017.10.09.
2010-2014 Mezőgazdasági bizottság Helyettesítő alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.
   Szőlészeti és borászati albizottság
Tag 2010.05.26. 2014.05.05.
   Kertészeti albizottság
Tag 2010.07.07. 2014.05.05.
A cukorgyárak privatizációját, valamint Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása óta a közösségi cukorreformok során képviselt magyar álláspontot értékelő, és annak itthoni következményeit feltáró vizsgálóbizottság Tag 2011.07.04. 2012.03.26.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 14  
2010-2014 4 91
2006-2010 31 86

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 28    
2010-2014 23    
2006-2010 19    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 224 363

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2010 2014
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2006 2010
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrármérnök Pannon Agrártudományi Egyetem Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar 1995

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német tárgyalási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.horvathistvan.eu