Készült: 2018.10.22.17:41:13 Dinamikus lap

Gőgös Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014-2018 MSZP 2014.10.27. 2018.05.07.
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi és vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
földművelésügyi és vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2006.07.01. 2009.04.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014-2018   Országos lista 2014.10.27. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Veszprém megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Veszprém megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014-2018 Törvényalkotási bizottság Tag 2015.06.08. 2018.05.07.
2010-2014 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2010.06.02. 2014.05.05.
   Erdészeti albizottság
Tag 2010.06.14. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.06.14. 2014.05.05.
A Kolontár melletti vörösiszap-tározó átszakadása miatt bekövetkezett környezeti katasztrófával kapcsolatos felelősség feltárását és a hasonló katasztrófák jövőbeni megakadályozását célzó országgyűlési vizsgálóbizottság Alelnök 2010.12.06. 2012.03.12.
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2006.05.30. 2006.06.19.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2006.05.30. 2006.07.03.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.06.04. 2006.05.15.
   A Költségvetési és pénzügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.07.04. 2006.05.15.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.25.
Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15.
   EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Tag 2002.06.12. 2006.05.15.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2004.10.25. 2004.11.09.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 286 59
2010-2014 225 328
2006-2010 1  
2002-2006 20 183

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 159 2  
2010-2014 373 3  
2006-2010 528    
2002-2006 208 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.10.27. 2014.11.26. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Veszprém Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 2014 2014
Pápa Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2002 2006
Veszprém Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 1998 2002
Pápa Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági gépész üzemmérnök Nyíregyházi Mezőgazdasági Főiskola   1981
közgazdasági szakokleveles mérnök Budapest Gazdasági Főiskola Zalaegerszegi Intézet   1997
vidékfejlesztő agrármérnök Károly Róbert Főiskola MSC képzés 2010

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási