Készült: 2017.12.18.15:49:20 Dinamikus lap

Dr. Fazekas Sándor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
0 0 5
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi miniszter 2014.06.06.  
vidékfejlesztési miniszter 2010.05.29. 2014.06.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 3  
2010-2014 1  
2006-2010 12 50
1998-2002 20 28

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 100    
2010-2014 91 1  
2006-2010 32    
1998-2002 102    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 224 363

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Karcag Város Önkormányzat helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Karcag Város Önkormányzat helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Karcag Város Önkormányzat helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1994 1998
Karcag Város Önkormányzat helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Karcag Város Önkormányzat helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász József Attila Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1987
jogtanácsos Jogi Továbbképző Intézet   1990

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.fazekassandor.fidesz.hu