Készült: 2017.12.18.13:53:49 Dinamikus lap

Bodó Sándor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
3 4 5
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2011.10.24. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06. 2014.07.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Hajdú-Bihar megye 5.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2011.10.16. Hajdú-Bihar megye 6.vk. 2011.10.24. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Költségvetési bizottság Tag 2014.05.06.  
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2011.11.14. 2012.03.05.
Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2013.09.23. 2014.05.05.
Oktatási, tudományos és kutatási bizottság Tag 2012.03.05. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 9 2
2010-2014 4 14

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 36    
2010-2014 9 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. november 747 878

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2011 2014
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2010 2011
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
tanító Debreceni Tanítóképző Főiskola   1985
sportmenedzser Magyar Testnevelési Egyetem   1995
közoktatás vezető Budapesti Műszaki Egyetem   2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ