Készült: 2018.11.12.20:05:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Simon Miklós (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5904/9 A Máriapócsi Kegyhelyről és a magyar görögkatolikus közösség társadalomban betöltött szerepéről Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Tasó László (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP) 2012.03.28
4864/686 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz) 2011.12.06
4864/519 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.24
4864/518 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.24
4864/517 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.24
4864/452 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.24
4864/430 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.24
4864/32 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.18
4864/31 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.18
4864/30 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.18
4864/29 A helyi önkormányzatokról Dr. Simon Miklós (Fidesz) 2011.11.18